Czas trwania kursu: 18m 14s.

📝ZOOM NA MATURĘ, czyli jak zdać maturę z matematyki i nie tylko 📝Informacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 11925 (liczba), corso cane, psy masz tu , zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 18m 14s a także ocena od was 318 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? czytajcie co sądzą inni na ten temat.
- Za 8 dni matura, zaczynam naukę! Pozdrawiam :)
- Świetny filmik ciesze się ze tu trafiłam! :)
- Dzień przed matmą siedziałam na kwejku, gdzie ktoś wytłumaczył jak zrobić ostatnie zadanie za 5pkt. Trójka na koniec na świadectwie, 74% na maturze. W klasie maturalnej miałam dwie zasady: poprawiać tylko jedynki i uczyć się tylko tego co mi potrzebne. Chodziłam do liceum plastycznego. Miałam inne zajęcia niż przejmowanie się maturą. Tkałam tkaninę dyplomową, chodziłam dwa razy w tygodniu na zajęcia dodatkowe z rysunku i malarstwa żeby mieć co włożyć do teczki na ASP, no i trzeba było też kiedyś chodzić na imprezy, jeździć do Krakowa i oglądać top model. Naprawdę nie miałam czasu na takie pierdoły.
- Smesz jakiego tła używasz do nagrywania ? :)
- moja maturka za 2 tygodnie i nie przejmuje sie w ogóle podstawą, gorzej z rozszerzeniami :(
- Mogłabyś podać uzyskane wyniki czy to dla Ciebie zbyt prywatne?;)
- Ło matko.. mature z matematyki mam juz pare lat za sobą, nie zdałam za 1 razem-mialam poprawkę w sierpniu-nienawidze, nie rozumiem i nie umiałam zrozumieć, pamiętam,że pomogł mi matemaks na yt;) dziś uważam, że wszystkie te "egzaminy dojrzalości" to bzdura!!! nigdzie indziej tego nie ma, nie zdasz matury i co? jesteś niedojrzały? to śmieszne, nie mowie, ze nie jestem za edukacja, jestem-ale nie taką. Dziś jestem technikiem farmacji z czego bardzo sie ciesze
- Podnioslaś mnie na duchu:) świetny i konkretny filmik:)
- Nie zgodzę się co do korepetycji z matematyki . Mi moje bardzo pomogły ! :)
Zawsze ledwo zdawałam z klasy do klasy .Odkąd zaczęłam chodzić na korepetycje nie mam zagrożenia a nawet żadnej pojedynczej 1 ;) Wszystkie oceny pozytywne . Gdy nie miałam żadnych zadań domowych , kartkówki ,sprawdzianu to na korepetycjach rozwiązywałam arkusze maturalne .Oczywiście nie rozwiąże się wszystkich zadań w godzine ale rozwiązywałyśmy zawsze dużą część i za tydzień dokańczałyśmy .Dodam ,że płace za korepetycje 25 zł .Myśle,że wszystko zależy od nauczyciela :)
- Ale super film! Zgadzam się z Tobą prawie w 100% :) Jedyne z czym nie mogę się zgodzić to korki z matmy. Ja w prawdzie maturę zdawałam 3 lata temu, ale pamiętam jakby to było wczoraj. Należę raczej do tych osób, które mają wszystko gdzieś bo egzamin i tak prędzej czy później zdam. Zdawałam matmę rozszerzoną i gdyby nie korki pewnie miałabym z niej hmm... może 6% :D Miałam to szczęście, że trafiłam na super korepetytora i 2 godziny korepetycji w czwartek plus zarwana noc z zadankami w środę przez pół roku pozwoliły mi zdać maturę całkiem fajnie. Z matmą jest tak, że jeśli ktoś jest niesystematyczny (tak jak ja) to ciężko mu będzie samemu się nauczyć, bo niestety samo czytanie zadań nie wystarczy, trzeba je rozwiązywać. Niektórzy potrzebują, żeby ktoś ich motywował do rozwiązywania zadań, pokazał jak się je robi, a potem sprawdził. Dlatego czasem warto zainwestować w dobrego korepetytora :)
- boże, czemu trafiłam na ten filmik dopiero teraz, a matura za miesiąc :D
- ojacieee, myślałam że jesteś ode mnie starsza :D tym bardziej podziwiam Twoje makijaże, bo ja zaczęłam interesować się bardziej tematem dopiero jak poszłam na studia, a Ty jesteś zawsze tak ślicznie umalowana :)
- Dziękuję
- nie piszę jeszcze matury, ale niedługo mam egzaminy gimnazjalne
niby nic ważnego to nie to co matura, ale i tak się stresuje a filmik bardzo mi pomógł :)
- z tą pulą 18 pytań na dzień z ustnej z polskiego to ma się w tym roku zmienić właśnie przez to, że pytania były w sieci i było to nie fair... Od tego roku chcą to jakoś inaczej rozwiązać, więc masakra! :(
- Unikać książek z Nowej Ery bo są zbyt trudne? ;_; Ale to chyba lepiej ćwiczyć na takich zadaniach i będzie łatwiej na maturze.
Jak dla mnie Nowa Era to właśnie najlepsze wydawnictwo edukacyjne - wszystkie podręczniki, vademeca i zbiory zadań mam głównie od nich. W gimnazjum korzystałem z vademecum (fizyka i matma) i zbiorów zadań z Operonu. Vademecum z matmy w sumie kupiłem bo był pakiet i wykorzystałem tylko ściągę ze wzorów na okładce, a z fizyki... zrozumiałem jeszcze mniej niż z podręczników ZamKora czy lekcji z moim fizykiem. I moja powtórka z tego przedmiotu ograniczyła się tylko do jednej godziny dwa tygodnie przed egzaminem u mojej matematyczki, która wyjaśniła i przerobiła praktycznie cały materiał z 3 lat. Już nie mówiąc, że dała nam swoje "vademecum", które się zmiesciło na trzech kartkach A4 i było lepsze od tych wszystkich podręczników, repetytoriów czy lekcji fizyki.
A zbiory zadań? W większości albo zadania były w ogóle źle sformułowane, albo odpowiedzi były błędne. Od tego czasu wystrzegam się tego wydawnictwa jak mogę i ograniczam się do kontaktu z ich podręcznikiem bo w szkole takich wymagają. :v
Nowa Era była, jest i będzie dla mnie najlepszym wydawnictwem edukacyjnym z wszystkich dostępnych w ofercie.
- Mam mature w tym roku, jak narazie zbytnio się nie przejmowałam, aż do wczoraj. Nw czemu ale nie mogłam zasnąc, ciągle rozmyslalam o tym, ze nie zdam. Dziś usiadłam do :zdań z matmy (p.domowa 30 zadan) , zadanie na próbną mature ustną z polaka i się załamałam. Moje rozumowanie- nic nie umiem, jestem tepa, nie zdam. Twój film troche podniósł mnie na duchu ale i tak jest ciężko, Boże nie wiedziałam, że aż tak zgłupieje na punkcie tej matury..
- to prawda ze zmieniła się pula pytań? z zamiast puli dziennej jest pula pytań na godzine?
- Hej mam pytanko :) Jakie wybrałaś rozszerzenia ?

ps. ja zdaję maturę w tym roku , ogromnie stresuję się przed ustnym polskim , ponieważ próbnego nie udało mi się zdać przez bardzo szczegółowe pytania z nieszczęsnego Wesela typu kto rozmawiał ze sobą w tej i w tej części książki lub wymienić wszystkich przedstawicieli inteligencji i chłopów , jakaś masakra,ciężko to wszystko zapamiętać, na wylosowany temat powiedziałam wszystko natomiast wyłożyłam się na pytaniach, jak to wyglądało u Ciebie ?
Pozdrawiam ♥
- co to za wysyp porad jak zdać matme? XDDDDDD