zespół CZAD z Lublina: 14m 22s.

Szybkie czytanie - darmowy kurs 1/5Informacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 11444 (liczba), a także komentarze wasze na temat kursu, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 14m 22s a także ocena od was 25 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? czytajcie co sądzą inni na ten temat.
- Nauczyc sie szybko czytac nie jest tak łatwo potrzeba przede wszystkim systematycznosci. To podstawa. Na początku dużo razy się zniechęcałem ale później gdy zaczałem widziec efekty usmiech sam pojawiał sie na twarzy. Dobrze jest też poczytac sobie jakas ksiazke o nauce szybkiego czytania. To pomaga ;)
- Z czytaniem na komputerze są trudności. Można korzystać ze wskaźnika myszki albo programów, które wczytują tekst i odpowiednio go wyświetlają, ale takiego, który wczytałby .pdf nie znalazłem. Więcej o czytaniu na komputerze dowiesz się z mojego filmu Szybkie czytanie na komputerze. Dodałem do niego link w opisie wideo.
- Szkoły raczej nie słyną z wprowadzania nowych zajęć i mimo, że różni trenerzy z różnych firm zgłaszają się do szkół z propozycją przeprowadzenia darmowych warsztatów pokazowych, to nie wszystkie szkoły się na to godzą, z różnych powodów.
- Idealnie określiłeś swoje podejście do tematu. Czyżby szybkie czytanie ci nie wychodziło? ;-)
- chujowe