Czas trwania kursu: 5m 26s.

Szybkie czytanie - czy to w ogóle działa?Informacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 36923 (liczba), atrakcje weselne Kraków, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 5m 26s a także ocena od was 217 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? czytajcie co sądzą inni na ten temat.
- w szkole TUBAJ nic nie dziala - to oszusci
- Ja takie coś u siebie zauważyłem, że jak mnie zaczyna wciągać książka to zaczynam ją sam z siebie czytać szybciej. Tzn zapominam o wymawianiu słów "w głowie" po prostu chłonę fabułę bezpośrednio do głowy, i czuję po prostu większe zrozumienie treści. Może to wydawać się paradoksem, ale wydaje mi się, że im szybciej czytam tym bardziej rozumiem książkę, także jakąś tam wiarę mam w szybkie czytanie. Co sądzi Pani o ludziach którzy są w księdze rekordów Guinessa. Niby potrafią czytać z prędkością 40 000-70 000 słów na minutę. To chyba nie jest ich normalne tempo tzn wtedy kiedy czytają dla przyjemności? Czy to jest w ogóle możliwe żeby czytać 70 000 tysięcy słów na minutę? 
- troche nie rozumiem po co mam czytac teksty ktore dobrze znam wiadomo ze chodzi o nowy tekst
- Szczęka opada, jak widzę dziewczynę z takim podejściem do szybkiego czytania.
Niejeden obiecuje gruszki na wierzbie, nie wspominając o tak prostym fakcie, że szybkie czytanie jest dla obeznanych w temacie.
Wielkie ci za to dzięki.
- Trylogia czarnego maga, dobry wybór ;)
- Dzięki Kasia.
- Szybkie czytanie jest piekne :-) Lubie patrzec jak ludziom spadaja szczeki, gdy czytam w pociagu lub tramwaju. :-D Sporo ludzi zaczepia mnie i mowi, ze tez tak chce. A przeciez kazdy moze sie nauczyc jak szybko czytac.
- intrygujący filmik - mnie "kupił" :)
- Dlaczego wcześniej nie trafiłem na to video, byłbym młodszy o kilka lat. Jesteście wspaniali.
- Szybkie Czytanie to bardzo dobre szkolenie Kasi. Profesjonalne podejście i ogromna wiedza jaką się wynosi ze szkolenia skutkują niezłymi rezultatami. Polecam serdecznie
- Subwokalizacja to był fundament nauki czytania większości z nas. Koncentrowanie się na walce z subwokalizacją jest jednym z kilku mitów nauki szybkiego czytania. Zapisz się na mój darmowy kurs, do którego link podaję w opisie, a pokażę Ci proste ćwiczenia rozgrzewkowe, które przyspieszają czytanie i usuwają potrzebę walki z subwokalizacją. Najważniejsze jest, aby subwokalizacja nie przeszkadzała w podnoszeniu tempa, a nie, żeby jej nie było. Celem jest szybkość, a nie zupełna cisza w głowie :)
- Witam, jak skutecznie pozbyc sie subwokalizacji? (w myslach ciagle slysze czytane slowa) Czytanie z liczeniem na glos, wystukiwanie rytmu w moim przypadku nie pogama. Jakie inne cwiczenia mozna stosowac? pozdrawiam