Czas trwania kursu: 12m 30s.

Szybkie czytanie - 2 wnioski po 3 latach treninguInformacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 86501 (liczba), sortowanie odpadów LAMUS, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 12m 30s a także ocena od was 758 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? czytajcie co sądzą inni na ten temat.
- Szybkie czytanie jest procesem wielopoziomowym, którego jednym z elementów jest zwiększenie prędkości czytania, jest też wiele innych korzyści. O czym nie wspominasz w ogóle. Ile było tych treningów w Twoim trenowaniu? I jakie cele sobie stawiałeś?
- Nie rozumiem Twojego porównania z Empikiem. Mnie raczej zasmuca świadomość, że wydam ponad 30zł na książkę, którą przeczytam w 4 godziny (piszę o książce z ok. 300 stron) i wtedy będę musiała pożegnać się z bohaterami, których zdążę juz polubić... ba! zdążę ich POKOCHAĆ i będę miała wręcz ochotę napisać do autorki aby napisała kolejne książki z tymi samymi bohaterami. Przy czym znowu na każdą książkę będę musiała wydać te 30 zł... Wiec ja osobiście wolałabym czytać wolno, nie czując tego ale mogąc delektować się daną książką dłużej niż marne 4 godziny.
- Niby kurs szybkiego czytania, ale ma to zastosowanie tylko w przypadku literatury lekkiej.
Ja o ile jestem w stanie czytać opowiadanie bądź książkę przygodową około 500 SNM to w przypadku książek medycznych lub czegoś co mnie nie interesuje, gdzie w tych książkach jest pełno nieznanych mi słów to będę czytał z prędkością mniejszą jak 200 SNM, więc szybkie czytanie jest świetną umiejętnością ale tylko w przypadku gdy czyta się to co nas interesuje lub to na czym się znamy.
- Jak "ekspert" stał się "ekspertem"???????????????
- Oglądających zapraszam na szkolenie z przemówień publicznych, które odbędzie się 23 stycznia w krakowie,
link do wydarzenia
https://www.facebook.com/events/989548994450069/

Mam nadzieję, że Pan wybaczy ;)
- Ty Rozwojowiec? Jak będziesz miał 100k subów pokarzesz twarz?
- ja czytam z 1000snm ,kocham czytać:-) nie uczyłam sie w ogóle
- mi się wydaje, ze ja potrzebuję większej prędkości niz 900snm, właśnie tu masz rację, ze wzrasta chęć do czytania ksiązki i to jest niesamowite...
- Nie każdy potrzebuje trenować szybkie czytanie. Jak ja miałam pięć lat czytałam około 100 słów na minutę. Teraz mam 12 lat i bez problemu czytam ok. 400-450 na minutę.
- ja wam powiem ze jak bylam mniejsz ( nwm zaczynalam podstawowke) to bracia ogladali dragon ball ;ppp ja oczywiscie z nimi. No i bylo tak ze mi pauzowali co chwile ale pozniej im sie nie chcialo (jedynie przy 2 linijkach mi pauzowali przez jakis czas pozniej) No i musialam niedosc ze szybko czytac to to rozumiec i jeszcze patrzec co sie dzieje na ekranie i powiem wam, że teraz idzie mi to zarąbiście, tylko jak trzeba na glos no to sie nie da bo nie nadazam z mowa ;pppp wiec polecam anime :)
- Let's talk on Skype lub Hangout. Mój Skype id; tomska35
- Świetna prezentacja drogi Damianie. Keep your great work up.
- Za dużo lania wody po 2 minutach pierdolenia wciąż nic, wyłączam
- Przykro mi ale niczego ciekawego się tutaj nie dowiedziałem. 
- Kupiłem cały ten potrójny efekt, wydałem 200 zł i co? NIC!! DOSTAŁEM MAILA Z TYTUŁEM: DODATEK DO TWOJEGO POTRÓJNEGO EFEKTU! NIC WIĘCEJ!!! OSZUSTWO I NACIĄGANIE
- już lekturę przeczytałam, która miała 286 str. :P
- Za późno.... już lekturę przeczytałam... :P
- Jestem szczęśliwym posiadaczem Kodów Umysłu i Czasowego Czarodzieja. Panie Damianie są to cenne kursy, metody zawarte w prezentacjach również, ale ile można owijać w bawełnę? Aby dokopać się do treści trzeba przekopać się przez ogrom dodatkowych opisów, z reguły zupełnie niepotrzebnych. Byłoby fajnie gdyby prezentacje były robione w myśl zasady zwięźle, a treściwie, gdyż aktualnie jest zupełnie odwrotnie.
- słodka buzia rozczarowań
- Wchłanianie wiedzy to przekleństwo każdego człowieka ;( A zarazem coś dzięki czemu żyjemy...