Czas trwania kursu: 11m 2s.

Q&A | Nauka norweskiego | Szkoła wizażuInformacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 446 (liczba), a także komentarze wasze na temat kursu, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 11m 2s a także ocena od was 26 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? Zbigniew Winiarczyk opony.
- Polecasz te dwudniowe kursy makijażu w Beauty Art? Czy sens mają tylko te roczne? Chcę jedynie nauczyć się sama siebie malować :) Pozdrowienia z Hedmarku! :)
- Ja tez mam obsesję na punkcie Norwegii ;) Języka uczę się już 3 lata ( sama, bo na kurs nie mam czasu ), czytam wszystko co wychodzi o Norwegii i oczywiście norweskich pisarzy. Byłam w NO i marzę o tym żeby kiedyś pojechać na dłużej i zostać :).
Co do Q&A mogłabyś opowiedzieć o rynku kosmetycznym w Norwegii, jakie są ich rodzime produkty/marki warte uwagi. Jak w ogóle wygląda wybór kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych w NO (słyszałam, że jest dość ubogi). Pozdrawiam!
- Dokładnie tak samo zakochałam się w Norwegii ! Zaczęłam czytać bloga Erici Mohn i jakoś się wkręciła.Teź mam pełno flag norweskich i wszystkiego w pokoju ♥