Czas trwania kursu: 23m 14s.

Q&A: inspiracje, początki na YT, fotografia, nauka makijażu, ciążaInformacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 19925 (liczba), a także komentarze wasze na temat kursu, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 23m 14s a także ocena od was 974 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? .
- A i gratuluję dzidziusia :*
- Ciekawa jestem jaki był Twój pierwszy filmik :* Dałabyś linka ?
- można prosić o filmik dotyczący tego makijażu? ;-) JEST SUPER.
- Gratulacje dla przyszłej mamy od przyszłej mamy ;) ja zaczynam szósty miesiąc i będę mieć córkę :) też nie mam w tym żadnego doświadczenia, ale od momentu jak dowiedziałam się o ciąży stosuje oliwkę z Palmers i od 4 miesiaca ciąży z tej samej serii - Massage cream for stretch marks, i muszę przyznać, że nie widzę na brzuszku rozstępów, więc szczerze polecam :) Fajnie jak będziesz też wrzucała tu, bądź na insta info jakie kosmetyki dla mam polecasz :)
- Desi jest boska! Każdy makijaz jest inny, zaskakujący, niezwykły. To nie jest tak, że ma pewien styl, który powiela na milion sposobów zmieniając tylko kosmetyki i kolory czy pomijając jakiś szczegół. Niee! To jest za każdym razem prawdziwe wielkie odkrycie :-)
- tumlbr to 'tambler' ;)
- Hej :) Ja jestem świeżo licencjonowaną położną, więc z chęcią odpowiem Ci na wszelkie Twoje pytania, oczywiście w miarę moich możliwości, wszak nie wiem wszystkiego, doświadczenie mam małe ale robię mgr więc z chęcią pomogę :)
Gratuluję!
- Gratuluję !!!!
- No pięknie...Gratulacje stokrotne...Stan błogosławiony to najwspanialszy czas..delektuj się tym moja droga. Mój łobuzek ma 2,5 roku, a mimo to wspominam ciążę do dziś-nieprzespane noce, aż po dziś dzień. W razie pomocy możesz moja Droga pisać-służę pomocą. Wszystkiego Naj...rośnij zdrowo i buziaczki dla synusia. Płeć męska jest fajowa:)
- Wyglądasz pięknie ;) Będziesz wspaniała mamą ;)
- skoczylysmy ta sama szkole ;) tyle że ją chodzilam strikte do technikum :). i też jestem teraz w 5 miesiącu ciąży z chłopcem ;) gratulacje
- Gratulacje :) Pięknie wyglądasz
- Gratuluję :) Cieszę się razem z Tobą. Pozdrawiam :)
- Wyglądasz przecudnie ! Gratuluję i niech dzieciątko się zdrowo rozwija.
Ps. Masz baaardzo miły głos i śledzęTwój kanał z radością :)
- obserwuję od dawna :) pozdrawiam pięknie :)
- Wyglądasz tu bosko!
- Oj lepiej nie proś o żadne rady, bo zaraz się tyle posypie a jedna będzie wykluczać drugą :) Czasem niestety jest to męczące... Wiem coś na ten temat, gdyż sama urodziłam synka 3 miesiące temu i też się nasłuchałam. Rad każdy może dać sporo, mi nawet też co nieco przychodzi na myśl, ale sądzę, że do wszystkiego dojdziesz sama. Każda kobieta, każdy poród i każde dziecko jest inne. Oby tylko Maluch rósł zdrowo i wszystko przebiegło dobrze. Ja też nie miaąłm kompletnie żadnego doświadczenia. W dalszym ciągu z Mężem uczymy się obsługi tego młodego człowieka, ale wszystko jest do ogarnięcia. Na pewno dasz radę :)

Mam tylko pytanie, jak planujesz po porodzie pogodzić opiekę nad Maluszkiem z pracą na Youtube? Będzie jakaś przerwa w filmach czy jak to sobie wyobrażasz?
- Jednym słowem GRATULUJE !!!!!
- Tajemnica Twojego pięknego promiennego wyglądu rozwiązana! Gratuluje Kochana! 😘
A chłopaki są najlepsze, zawsze kochają swoja mamę 😍 Wiem z doświadczenia, bo sama mam dwóch lobuziaków w domu (6 i 3).
- Agnieszka gratulacje!!! :) Mimo że się nie znamy to ciesze się razem z Tobą :)