wodzirej w Bydgoszczy: 5m 54s.

PIERWSZY TANIEC kurs i nauka Walc Angielski - najlepszewesele.plInformacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 246878 (liczba), a także komentarze wasze na temat kursu, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 5m 54s a także ocena od was 111 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? czytajcie co sądzą inni na ten temat.
- tancerz piękny
- fajne
- walc w butach do łaciny ;) i ta rama - skoro mamy do czynienia z profesjonalnymi tancerzami, to spodziewałem się wyższego poziomu po tym występie...
- Proszę Pana! W walcu angielskim na "raz" krok do przodu stawiamy OD PIĘTY!!! (2:10) a dłoń pani na ramieniu partnera z jakimiś dziwnie rozłożonymi palcami wygląda strasznie. Jak już jesteśmy profesjonalistami i wrzucamy takie filmy to róbmy to profesjonalnie. Film bardzo ciekawy i na pewno ktoś początkujący coś może się z niego dowiedzieć, ale przez takie niedbalstwo mieszacie ludziom w głowach, a ludzie bardzo uważnie obserwują takie szczegóły i ćwiczą sami w domu nabierając złych nawyków, później nie można takiej pary ogarnąć i poskładać.
- No dobrze kroki krokami ale kroki w walcu angielskim stawiamy od pięty nie od palców :) tak mała uwaga
- Co to za piosenka moze ktos wie ? Prosze o odpowiedz 
- 4:31 :>
- SUPER
- jestescie super:) mam nadzieje ze zdarze sie nauczyc do przyszlego roku heheh
- oj bardzo się pani panu ;) ale pan taktowny i tylko oczami przewraca
- ale ja się odniosłam tylko do zouku ;) nauka tańca towarzyskiego online dla niewtajemniczonych...zwykle musi być lekko drętwa ;)
- jak na tyle lat tańca to trochę drętwo
- trudniejsze kroki już nie za darmo :)
- no proszę, nasi zoukowcy :D
- To nie jest lekcja pokazowa Pierwszego Tańca, tylko krótki 6 minutowy reportaż.Nie da się w tak krótkim czasie opowiedzieć o wszystkim co istotne i nauczyć tańczyć z istotnymi szczegółami :)
- Ale się pani wcina panu, gdy mówi :D
- ha ;) znam Cie tancerzu ;) tańczyłam z Tobą raz salse ;) na zastepstwie ;)