psychoterapeuta Studzińska leczenie depresji, psycholog: 8m 8s.

Modelowanie twarzy za pomocą makijażu - Tutorial Akademii Makijażu DouglasInformacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 32591 (liczba), a także komentarze wasze na temat kursu, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 8m 8s a także ocena od was 88 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? czytajcie co sądzą inni na ten temat.
- nie rozumiem po co budzić sobie rękę blyszczykiem żeby potem go nanieść na pędzel podczas gdy błyszczyk ma swój aplikator tak samo korektor
- Śliczna modelka :) i ma piękne włosy ❤😘
- nie jestem specjalistką... filmik zrobiony profesjonalnie, miło się ogląda, ale brązer u tej pięknej pani chyba był w złym odcieniu wyszedł jej na policzkach odcień dojrzewającego siniaka... może to po prostu kamera pozmieniała kolory?:)
- pod włos?! serio> o.O
- prowadząca śliczna ciepła i bardzo miła głos cudny wszystkie negatywne opinie to żenada
- kość policzkowa? Od kiedy taka istnieje? Chyba mowa o kości jarzmowej..
- Bardzo mi się podoba! Najbardziej forma przekazu, może jest wszystko tłumaczone łopatologicznie, ale Pani Magdalena sprawia wrażenie bardzo cierpliwej i ciepłej, totalnie customer-oriented. Dziękuję, wszystkie wskazówki bardzo się przydadzą :) 
- co za głupota z tymi cieniami ... na bierzesz za dużo wszystko sie o sypie na twarz ewentualnie plam na powiekach sie na robi
- Co za beznadziejna prowadząca
- Jest to metoda polecana przez naszą główną wizażystkę - Magdalenę Przygodę. Dzięki niej zbierzesz większą ilość cienia, co ułatwi jego późniejszą aplikację na powiece. (Więcej cienia nałożysz "na raz" na powiekę). Gdy zbierasz cienie z opakowania w ten sposób, nie rozsypujesz go na boki, nie brudzisz opakowania.
- Zastanawia mnie ta metoda nabierania kosmetyku kolorowego pod włos.. Może mi ktoś to wytłumaczy? ;)