Czas trwania kursu: 4m 42s.

Makijaż Wiosenny [szkoła wizażu]Informacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 22061 (liczba), a także komentarze wasze na temat kursu, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 4m 42s a także ocena od was (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? meble kuchenne M4 Meble w Białej Podlasce.
- Fajny ten filmik, ja polecam natomiast ten kurs. 8 bardzo fajnych ciekawych lekcji
- Nic takiego ten makijaż... Proponuje wpisać na youtube Szkoła makijażu wizażu i stylizacji Anity Folaron są tam świetne prace po prostu cudne!
- fajny makijaż chciałabym umieć taki robić...:)
- hmm... moim zdaniem górna powieka jest za jasna ;/ ja bym użyła troszke ciemniejszego cienia na górną "ruchomą" powieke wtedy optycznie powiększyło by górną powieke. A dolną kreske bym troszke zmniejszyła - ale to tylko moje zdanie :)
- Jak dla mnie to średni ten makijaż,za mocno jest podkreślona dolna powieka a na górnej czegoś brakuje.
- swietny makijaz :)
- jest to peeling enzymatyczny, różni się tym od zwykłego mechanicznego, że nie trzeba trzeć naskórka, wystarczy nałożyć go i odczekać kilka minut (zazwyczaj od 5 do 15 w zależności od firmy). W zasadzie nie jest ważne jakiej firmy peelingu użyjesz, natomiast w praktyce lepsze są te które trzeba trzymać około 5 - 7min, gdyż wtedy zawartość kwasów w nich zawartych jest większa i nie marnujemy aż tyle czasu ;)
- Bardzo ładny!
- świetny
- Bardzo ładny makijaż,prawdziwie wiosenny.Mam nadzieję,że podobnych prezentacji będzie więcej.
- Swietny makijaż:)