Czas trwania kursu: 5m 38s.

Makijaż do pracy [Klasyczne Delikatne Smokey]Informacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 476423 (liczba), a także komentarze wasze na temat kursu, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 5m 38s a także ocena od was 1894 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? LIFT – windy Śląsk .
- właśnie skończyłam , MEGA MAKIJAZ :)
- Masz absolutnie przepiękne kolczyki! A wskazówki do tego makijażu napewno wykorzystam, dostosowując oczywiście do brązów z mojej kosmetyczki, dzięki! ;)
- Ale ty tu piekna!
- smoky, czyli przydymione oko :]
- Są lepsze jakościowo, dobry pędzel i dobry kosmetyk to ponad połowa roboty ;)
- Maleńkie sprostowanie, ten typ makijażu nazywa się "Banan" Smokey to technika wykonywania makijażu polegająca na tym że najciemniejszy kolor mamy tuż przy rzęsach. Jednak makijaż na prawdę super, warto jednak wspomnieć że nie u każdego taki kształt cieniowania (lekko koci) będzie wyglądał dobrze :) U mnie to byłaby porażka. Oglądam jednak Twoje filmiki z wielką przyjemnością, pozdrawiam ^^
- Mam ogromna prosbe. Widzialam tak przerozne makijaze nazywane "Smokey", ze nie bardzo rozumiem, co ta nazwa okresla. Np przenigdy nie nazwalabym tak wlasnie pokazanego tutaj makijazu. Wiem, ze jestes profesjonalistka, wiec czy mozesz nas troszke oswiecic?
- świetny makijaż:) chciałabym zobaczyć w twoim wykonaniu makijarz oka czarnym cieniem:D
- amaaaaaaaazing cheekbone structure!
- Cudny makijaz!
- there is one already ;) chceck on my channel :)
- energie którą zużyłaś na klikanie w każdy link osobno (!!) i dodawanie cen mogłaś spożytkować na znalezienie odpowiedników w swojej kosmetyczce :)
- rewelacyjny makijaż! szkoda tylko że pokazany na produktach, których całkowita wartość (łącznie z pędzlami) wynosi 1.857,50 pln...
- Piękny ;)
- Makijaz piekny..
- masz super brwi
- Kochana Maxineczko !! nie mogę się napatrzeć na Ciebie i Twoje flmiki. Oglądam je od niedawna i nie wiem czy robiłaś już filmik dla okularnicy z opadającą powieką do pracy i z niebieskimi oczami. Please !!! Strasznie mi pomogły te wszystkie filmiki ale potrzebuję jeszcze tego dla okularnika. BŁAGAM !!!!
- Śliczny makijaż. Bardzo ciekawe filmiki nagrywasz i z wielkim zachwytem je oglądam :D no i te twoję ząbki ;) supeeer. Pozdrawiam