http://www.poznajmy-sie.pl/: 1m 50s.

Kurs szybkiego czytania z Janem Ciskiem - Ekspertem Szybkiego Czytania i Fotoczytania z LondynuInformacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 1631 (liczba), a także komentarze wasze na temat kursu, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 1m 50s a także ocena od was 7 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? czytajcie co sądzą inni na ten temat.
- @szybkieczytaniekurs oj to szybko
- @janmackowiak Czytam o wiele szybciej po angielsku – słowa angielskie są krótsze, a także język ang. jest bardziej plastyczny i ma bogatsze słownictwo (ponad milion słów). Szybkość czytania zależy od tego, co chcę zdobyć z danego materiału, a także ile już wiem na dany temat. Czasami czytam 600 słów na minutę, a czasami 4000-10000 s/m. Jestem ekspertem od brandingu i przeczytałem większość książek na ten temat więc czytanie nowych książek z tej dziedziny zajmuje mi mało czasu (5-20 min).
- @Dzerry56 Na kursie szybkiego czytania nauczysz się nie tylko jak czytać szybciej ale również jak szybko zdobywać informacje, których potrzebujesz, a co najważniejsze nauczysz się w jaki sposób udoskonalać swoją pamięć. 37 technik, których się nauczysz dadzą Ci totalną motywację do nauki. Kurs nasz nie zajmuje się autoprezentacją ani występami przed kamerą, ale kurs szybkiego czytania da Ci pewność siebie i umiejętność uczenia się i zarządzania czasem.
- Jestem bardzo zainteresowany podobnym kursem. Czy to prawda, że po takim kursie oprócz szybszego czytania poznajemy techniki zapamiętywania, robienia notatek (tzw. maping mind), autoprezentacji (np. występy przed kamerą), zarządzanie czasem, nauka motywowania się.
- Witam, mam pytanie, czy czytasz z taką samą prędkością książki w języku angielskim i polskim? Czy jest jakaś różnica wynikająca ze specyfiki języka?