do żelu : 12m 35s.

Kurs Szybkiego Czytania - jakich błędów unikać wybierając kurs czytania?Informacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 4164 (liczba), a także komentarze wasze na temat kursu, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 12m 35s a także ocena od was 30 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? czytajcie co sądzą inni na ten temat.
- A czy to nie jest tak, że po treningu naukowe książki i tak czyta się kilka set słów szybciej niż przed?

Poza tym to chyba też jest tak, że jak kogoś interesuje na przykład ekonomia to jak czyta pierwszą "cegłę" na studiach to czyta ją powoli ale z każdą kolejną książką jego mózg ogarnia temat coraz lepiej i przyśpiesza tempo prawda?
Mi się wydaję, że ja tak miałem co Pani sądzi?
- A co z dysleksją...?
- Witam 
Prosze o porade. Jestem studentka psychologi i kriminologi, w zwiazku tym jest ogromna ilosc materialu do czytania i zapamietania .Zastanawiam sie nad kursem ktory pomogl by mi w nauce.
Pozdrawiam 
- Dzień dobry. Zastanawiam się nad kursem w http://neuronova.pl. Trenerami są tam pani Magdalena Dudek i pan Dariusz Konarzewski. Chciałem zapytać czy to dobry wybór, bo oferta wygląda kusząco.
- Świetne filmy prze Pani. 
Pozdrawiam
- Ukończyłem kurs Potrójny Efekt, książki proste idą lekko i przyjemnie, ale właśnie książki na studia nie za bardzo i wychodzi na to, że czytam 2 tygodnie 1 książkę na studia, a chciałem właśnie czytać książkę dziennie ;)
- Tak z ciekawości. Z jaką prędkością czytasz ? :)
- Super!