Czas trwania kursu: 20m 24s.

Kurs gry na pianinie z nut online - lekcja 1 z 13: prawidłowa praca rąk na klawiaturze.Informacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 2567 (liczba), http://magnipsor.pl/, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 20m 24s a także ocena od was 62 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? czytajcie co sądzą inni na ten temat.
- sam bardzo lubie grać na pianinie, tylko jest taki problem że nie mam pianina, więc radze sobie aplikacją na tablet ''Perfect piano''. Oczywiście tym chce tylko zacząć, zdobyć troche doświatczenia a potem iść do szkoły muzycznej i zainwestować w keyboard, a jak w życiu mi się powiedzie to postaram się dorobić fortepianu :-) .Tylko nie wiem czy dobrze robie. Klikając w tablet nie ćwicze tak bradzo palców jak podczaj prawdziwej gry. Czy mogła by mi Pani coś doradzić ?
- Bardzo fajny kurs. Próbuję zawzięcie ale trochę za mało ćwiczę.
- Szukalem kursu nauki gry na Keyboard a znalazlem na pianino. Ten filmik usatysfakcjonowal moje oczekiwania. Co prawda wiecej nauki dla lewj reki, ale za to z jaka korzyscia! Forma kursu, to czysta przyjemnosc. Chcialbym podziekowac Pani Malgorzacie Jurewicz nie tylko za wspanialy kurs, ale rowniez za troskliwa opieke i pomocna korespondencje w przedmiotowej sprawie.
Pozdrowienia ze slonecznej Westfalii w Niemczech
- Kurs spełnił moje oczekiwania :)
Ćwiczenia dobrane są w przemyślany sposób i pozwalają robić szybkie postępy. Cieszę się, że omówiona jest w nim również technika grania. Dzięki nim łatwiej mi jest korzystać również z innych filmików dostępnych w serwisie youtube.

Jedyna moja uwaga dotyczy nie filmów a materiałów przeznaczonych do wydruku - osobiście wolałabym aby kilka ćwiczeń zamieszczonych było na jednej stronie, jedno pod drugim. Pozwoliłoby to uniknąć ciągłego przekładania kartek i oszczędzać papier.
Pozdrawiam Dorota
- Mogła by pani nagrać melodie o nazwie tiko tiko.Link do utworu!!!
https://www.youtube.com/watch?v=MZmOuSOadYY&nohtml5=False.
Proszę o odpowiedz.Pozdrawiam...
- A piosenkę z gry unturned ? da rade pozdrawiam.
- kupione, zabieram się do nauki :) dziękuję!