Czas trwania kursu: 7m 36s.

Jak zrobić klasyczny makijaż oczu - tutorial Akademii Makijażu DouglasInformacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 53236 (liczba), a także komentarze wasze na temat kursu, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 7m 36s a także ocena od was 110 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? http://www.djtomo.pl/.
- kto ogląda 2016
- szkoda, że prowadząca nie tłumaczy, czemu np. zbieramy cień tak a nie inaczej albo czemu nakładamy korektor na cienie :/ Tak poza tym to filmy przydatne i pani makijażystka ma bardzo przyjemny głos :)
- kobieta dobrze tłumaczy ale komentarze które są na dole nie są zbyt dobre
- no nie spodziewalam sie takich komentarzy. Pani jest bardzo delikatna mowi cieplym, spokojnym glosem-w koncu cos tlumaczy! Muzyka jest w tle, dopiero jak przeczytalam komentarze to sie zorientowalam ze ona tam byla. co do technik-sa rozne wic po co od razu krytykowac?
- Bardzo dobrze ta kobieta tłumaczy wszystko
- po przeczytaniu komentarzy odnoszę wrażenie ,że wizażystki  z Douglas są nie doceniane ,jestem przekonana ,że gdyby taki filmik był "dziełem' jak to piszecie naszych ulubionych dziewczyn z YT opinie byłyby zupełnie inne  wręcz ,co niektóre byłyby zafascynowane techniką nabierania cienia itd ,skąd ta krytyka i niechęć do  wizażystek  z Douglasa ....nie bardzo rozumiem, a muzyka ! bardziej skupiałam się na samych informacjach niż na muzyce ,prze co nawet nie zauważyłam czy była denerwująca ,czy nie! W makijażu ,jak i w wielu dziedzinach dużo jest kontrowersyjnych technik ,ale to nie znaczy ,że złych......
- Muzyka denerwujaca strasznie i do tego pani, która mówi jakby miała usnąć. Więcej się można nauczyć od dziewczyn a YT niż od głównej wizażystki...
- Główna wizazystka Douglas? Miałam mylne wyobrażenie o tej firmie. Rozczarowałam się
- bez muzyki byłoby lepiej-filmik przydatny!
- Cień pod włos.... masakra.... 
- muzyka za glosno. przeszkadza
- jaki to wszystko ma w ogole sens? cien korektor cien?? boze drogi... masakra jakas. nuda. to fakt i zbieranie cienia pod wlos? nigdy nie zrobilabym tego moim pedzlom!!
- nasza Maxineczka lepsza :)
- tragedia...
- prowadząca masakra