Czas trwania kursu: 1m 33s.

JAK SZYBKO NAUCZYĆ DZIECKO CZYTAĆ, PISAĆ i LICZYĆ? (MagiaNauki - Jak Uczyć Dzieci?)Informacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 88441 (liczba), a także komentarze wasze na temat kursu, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 1m 33s a także ocena od was 64 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? .
- Jeżeli chcecie sprawdzić jak rozwija się Wasze dziecko to skorzystaj z Testów Online na stronie: http://webep1.com/Zobacz/To?a=6588&mp=3212&r=L3Rlc3R50 dzięki którym sprawdzisz rozwój dziecka w jednym z siedmiu obszarów. Testy przeznaczone dla dzieci w wieku 3, 4 i 5 lat.
- ale nakręc film o tym jak sie czyta of po angielsku
- Już w przedszkolu lubiałem te cyferki, takie te...
- Uczenie małych dzieci czytania nie jest mechanicznym procesem sprowadzanym często do reklamowego hasła - "5 minut dziennie wystarczy." uczenie koncentracji i matematyki jest procesem o wiele bardziej wymagającym przygotowania rodzica, a także materiałów i ćwiczeń dostosowanych do wieku dziecka, poprawiających pamięć fotograficzną, logiczną, sekwencyjną, umiejętność skupienia uwagi itp. Mam nadzieje, że nie opiera na teorii Domana z lat 60-tych, bo to dla języka polskiego jest stanowczo za mało