Czas trwania kursu: 18m 28s.

Jak ładnie rysować w gimpie - najlepszy poradnik w gimp kurs grafiki - jak narysować twarz w gimpieInformacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 6327 (liczba), a także komentarze wasze na temat kursu, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 18m 28s a także ocena od was 57 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? CMP Tulipan Lublin hematolog dziecięcy.
- Mam pytanko,jak zrobić by wyswietlaly sie warstwy-gradienty,u mnie tego nie ma więc nie moge zbyt wiele zdziałać :P Licze na odp :)
- Po twoim głosie zacząłem wątpić, że czegoś się od Ciebie dowiem.... Ale pamiętałem, że nie powinno się nikogo pochopnie oceniać. Zaskoczyłeś mnie, super film łapka i sub ;)
CIESZ SIĘ, DAŁEM CI 600 SUBA! ;D
- chujowe
- Weźcie mu ludzie nie dawajcie łapek w dół :c Chciał zrobić poradnik i dzięki niemu zapewne parę osób się nauczyło przerysowywać!
- Widziałem gorsze...np. Moje własne ;_;
- no tak sredni ten rysunek bym powiedzial :/ tak jak powiedziala koleznaka @frania 55 nie masz o tym jasnego pojecia :)
- no to ten taki ten taki noo nie wiem jak to nazwac no to ten ten pośrodku
- Dzięki za pomoc w gimpowaniu :) A tak przy okazji to jaki masz windows? xD
- Już są 2 132 wyświetlenia! YOU ARE AMAZING!@WOW@!
- e tam spoko filmik
- DZIĘKUJĘ ZA 1,5K WYŚWIETLEŃ!
- +koveek ooo, toster to za dużo powiedziane... Za dobry procesor... Tu miałem Intel Pentium 4, teraz mam łapka i Intel Core i5 :P
- Przyznaj się, tosterem nagrywałeś ?
Chłopie masz straszne lagi na komputerze, ale pomogło więc łapka w górę.
- DanceShow - GIMP 2.8
- można wiedzieć jaka wersja gimpa ?