Czas trwania kursu: 10m 44s.

• Dwie wersje makijażu - nauka na błędach || KATOSU •Informacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 382114 (liczba), obsługa księgowo-kadrowa Lublin, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 10m 44s a także ocena od was 2610 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? czytajcie co sądzą inni na ten temat.
- Wybacz, ale drugie kreski są jeszcze gorsze od wersji 1...ale coż, to moja subiektywna ocena. ;-)
- Nie podoba mi się ta kreska, za gruba jest , troszkę za "trójkątna" . Według mnie lepiej by wyglądało gdyby nie przechodziła tak gwałtownie od super cienkiej kreski do mega grubej.
- podoba mi sie twoj tutorial i efekt drugiego makijazu.
- Zgadzam się z komentarzami, że ten pierwszy makijaż Cię odmładza. Wyglądasz jak połowa gimnazjalistek, które nie są chyba świadome jak bardzo nie znają się na robieniu makijażu :) Grunt, że oczy czarne, a na policzkach "coś" jest hahha :)
- szczerze? juz ta pierwsza kreska lepiej wyglada
- Jak ja sie tutaj znalazlem ? ;o Bylem na jeepach srt8 a teraz tu...
- Moim zdaniem w drugiej wersji masz źle pomalowane oczy. Kreski mają dziwne kontury, nie są płynne, są zbyt grube i za daleko pociągnięte. Nie est to makijaż na co dzień, tym bardziej, że przecież nie będę co dziennie nakładać kępek na rzęsy...
- Bardzo przydatny odcinek :) pozdrawiam serdecznie!
- Widzisz ty się czujesz dobrze w takich kreskach i mówisz, że to jest poprawne a ktoś inny woli inne i będzie twierdził, że takowe są lepsze, więc nie mów, że coś jest lepsze bo się tak tobie bardziej podoba.
- Dziękuję zdecydowanie makijaż drugi jest świetny...Porady trafne sama wcześniej robiłam podobne błędy ... 😍 😍 😍
- W takiej wielkiej kresce na końcu zewnętrznego kącika jest Ci nieziemsko!! ♡☆♡☆
- To Twój najlepszy makijaż, wyglądasz w nim przepięknie! Nie mogę się napatrzeć 😍 No i dzięki za rady, sama mam małe oczy i ten filmik jest dla mnie bardzo przydatny.
- wybacz ale w tym zlym makijazu wygladasz jak zgredzik;p
- Dziękuje:) Z oczami mam podobnie. malowałam oczy eyeliner'em od kacika oka. Niby nie mamy podobnych oczu bo mam małe ale, migdałowe lecz to strasznie mi zamykało oko, nawet nie zamykało...robiło krzywdę. Popróbuję zrobić to inaczej. Darzę do idealnego makijażu który mnie nie oszpeci:) pozdrawiam :)
- U mnie za to sam róż sprawdza się lepiej niż konturowanie + róż :) W wersji pierwszej wyglądam świeżo i dziewczęco, natomiast z bronzerem wyglądam jak chuda szczapa bo mam trójkątną, szczupłą twarz która nie potrzebuje dodatkowego cienia :) Dla każdego coś innego, w końcu o to chodzi w makijażu, żeby dobrać go odpowiednio do urody, a nie żeby ślepo naśladować makijażowe trendy nawet jeśli nie wyglądamy w nich dobrze.
- chciałabym umieć narysować tak perfekcyjną kreskę:)
- moim zdaniem bronzer zawsze pobrzydza twarz
- ładniej wyglądasz bez kresek, naturalnie jest pieknie
- Dawno do Ciebie nie zaglądałam, zmieniłaś się na plus, zeszczuplałaś chyba? W każdym razie pięknie wyglądasz;)