Czas trwania kursu: 45m 46s.

Błyskawiczna nauka angielskiegoInformacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 136907 (liczba), a także komentarze wasze na temat kursu, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 45m 46s a także ocena od was 233 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? osteopatia Arenamed.
- RECOMMENDED!
- Witam . Oczywiście łapka w górę, ale nie mogę dodać lektora, w zakładce Desktop nie zapisują się te słowa. co teraz?
- Witam
Zakupiłem bazę 3000 słów lecz niestety nie dostałem do niej dostępu. Napisałem do Pana na facebooku (pewnie nie przyszło powiadomienie i wiadomość jest w zakładce inne) ponieważ na blogu nigdzie nie mogę znaleźć formularza kontaktowego.
- Mam problem przy zakupie bo jak wpisuje potrzebny mail imie i nazwisko , wyskakuje ze musze zaakceptowac warunki a nigdzie nie umiem znaleźć tej opcji , powiesz mi co zrobic ?
- Mam pytanie , czy w tym zestawie 3000 tys slow jest wgrany lektor automatycznie czy trzeba to osobno wgrać czy jak bo jestem zainteresowany ?
- Witam Serdecznie . Właśnie obejrzałem pański program nauki angielskiego . Jestem nim zainteresowany . prosze napisać gdzie mogę znaleźć potrzebne słówka do tego programu . czekam na odpowiedz. Pozdrawiam
- Hejka. Jeśli macie dzieciaki, które marnują swój czas na naukę angielskiego w przedszkolu lub w klasach wczesnoszkolnych (1-3), to zapraszam na kurs nauki słówek z języka angielskiego. Kurs ten znajduje się na youtube pt. "Nauka słówek z angielskiego klasa 1 SP". Jest on jedyny w swoim rodzaju. Nigdzie nie znajdziecie takiej metody. Chciałem, aby nauka angielskiego była zabawą a równocześnie była trwała. Całkiem więc inna niż nauka w przedszkolu czy szkole. To także duża pomoc dla nauczycieli tego
języka. Tak uważam. Przynajmniej przy obecnym programie nauczania.
Pozdrawiam.
- oczywiście łapka w górę
- jak można być takim naiwnym ludziska . przecież nie nagrywał całego filmu bo mu się nudziło lub chce za free pomóc . ONI TO ROBIĄ DLA ZAROBKU . a filmów tego typu jest masa A..L..E pomagają w nauce . ja osobiście kupiłem 1000 słów i nie mam zamiaru udostępniać . I proszę zauważyć że udostępniają linki ale na końcu stronki/stronek jest kwota .
- Proszę o przesłanie cen .
- Mam problem z dodaniem głosu do słówka , po kliknięciu na załącznik i w Desktop jest pusto (nie ma słówka z dżwiękiem ) , proszę o pomoc co robić pozdrawiam ?
- dziennie 30 nowych słów- 100 dni 3000 słów, w pół roku angielski perfekt! chyba cię gościu pogieło! chciałbym zobaczyć jak w rok opanujesz język np. chiński w stopniu komunikatywnym. Dziennie ucząc się godzinę
- Według mnie nauka samych słówek nie ma za bardzo sensu. Zapewniamy umysł niepotrzebną informacją. Lepiej jeżeli natychmiast uczymy się zwrotów tych najczęściej używanych. Wystarczy 1000 zwrotów zamiast 1000 słówek. Kluczem też jest intensywność nauki. Dużo czytać i oglądać po angielsku. Pozdrawiam
- Wysłuchałam instrukcji z zainteresowaniem.Podczas wgrywania programu (" język polski nie był domyślny") ukazała się lista języków do wyboru. Wystarczyło wybrać język polski, ja odruchowo nacisnęłam język angielski i cały program mam w tym języku. Próbowałam zmienić, ale bez rezultatu. Odinstalowałam program i ponownie wgrałam, ale tym razem lista języków już się nie ukazała i program jest w języku angielskim .Posługiwanie się programem w tej wersji językowej stanowi dla mnie utrudnienie .Jestem początkującą Dokonałam ustawień tylko dzięki Pana jasnej instrukcji .Czy mógłby Pan dać mi jakąś wskazówkę ,jak zmienić język?
- Będziesz na tyle miły by umieścić gdzieś Twoją bazę 1000 słówek? Jest szansa? Pozdrawiam
- Witam, skąd wziąć baze 1000 słów za darmo ?
- Anki łeb :D
- I teraz do tych 1000 słówek trzeba dodać do każdego osobno dźwięki?
- czy da sie nabyc bazę słówek za darmo ?
- Fajny program jeżeli ktoś ma jakieś fajne talie z lektorem będę wdzięczny za link.