Czas trwania kursu: 12m 27s.

Angielski Online: 2x Szybsza Nauka Angielskiego Online - za darmo!Informacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 23954 (liczba), a także komentarze wasze na temat kursu, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 12m 27s a także ocena od was 165 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? catering Arbamowicka, Lublin.
- Ja mam zawsze problem z logicznym przetłumaczeniem zdania na język polski, czyli co w tym zdaniu chodzi.
- Jeżeli nie mają nic wspólnego z metodą 5s, bo ci o których wspominam to szkoda pieniędzy wpłacisz i na tym koniec, ani materiałów ani pieniędzy.
- interesuje mnie nauka języka niemieckiego :)
- Chcę tn kurs
- Witam :) Mam pytanie. Jak szybko nauczyć się doskonale mówić i rozumieć to co mówią do mnie inni oczywiście po angielsku :) ?
- Chciałbym prosić o opinie na temat programów: slownictwo pl, Duolingo, Busuu oraz Rosetta Stone.

Z góry dziękuję za opinie osób, które zetknęły się z tym oprogramowaniem.
- potrzebuje  konwersacji
- Używam Duolingo, czy może coś Pani o tej aplikacji wie? Warto z niej korzystać czy może z jakiejś innej lepszej?
- i nie znalazlam rabatu :P
- Kasia jestes rewelacyjna! Pozdrowienia ze Szwecji.
- Świetny filmik, oby było takich więcej. Córeczka bardzo podoba do mamusi, a kamerzysta prze sympatyczny gość ;)
- Co Pani sadzi o etutorze?
- chce poznać te recenzje...:) multikurs/ diki?
- Witam :) Mam pytanie: W jaki sposób najszybciej rozbudować swoje umiejętności słuchania i czytania? Po prostu czytając tekst i szukając w słowniku słów których nie rozumiem? 
A jak rozwijać umiejętności słuchania? Po prostu muszę włączać sobie po angielsku jakiś film czy muzykę i słuchać bardzo często? Ale przecież nie rozumiem ze słuchania czy mimo tego jeśli będę słuchał dużo to moje słuchanie się poprawi? Bardzo proszę o wyjaśnienie jak ja mogę się nauczyć słuchać po angielsku. Nie wiem czy to wstyd czy nie, ale jestem już w liceum i zadania gramatyczne rozwiązuję poprawnie, rozumiem prawie wszystko, ale co z tego skoro nie potrafię powiedzieć nawet jednego zdania poprawnie(albo muszę się długo zastanawiać). Ze słuchu wyłapuję pojedyncze słowa, ale nie skleja mi się to w całość nawet jeśli znam inne słowa ze zdania to słuchając nie potrafię ich wyłapać. Jak mogę poprawić moje rozumienie angielskiego? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. :)