Czas trwania kursu: 14m 59s.

ANGIELSKI 1000 SŁÓW - Jak Szybko Nauczyć się Rozumieć Język Angielski? (Nauka Słówek)Informacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 775419 (liczba), a także komentarze wasze na temat kursu, zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 14m 59s a także ocena od was 1486 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? .
- zadurzo ga0dasz
- To było k****a de****e
- Korzystałam już z wielu kursów i lekcji do samodzielnej nauki angielskiego przez internet i póki co lepszego kursu niż ten na stronie: www.szybkanauka24.pl/etutor nie znalazłam. Uczyłam się już na busuu, multikurs, empik oraz wielu innych ale uważam, że etutor jednak jest najlepszy. I tam również można uczyć się 1000 najpopularniejszych angielskich słów.
- Heloł
- Hey friends!
I invite you to my channel - animated flashcards. English - Polish
- Hej. Jeśli macie dzieciaki, które marnują swój czas na naukę angielskiego w przedszkolu lub w klasach wczesnoszkolnych (1-3), to zajrzyjcie na moje filmiki pod wspólnym tytułem "Nauka słówek z angielskiego klasa 1 SP". Przedstawiam tam 18 przykładów z ponad 300, które w ten sposób opracowałem. Chciałem, aby nauka angielskiego była zabawą a równicześnie była trwała. Całkiem więc inna niż nauka w przedszkolu czy szkole. To także duza pomoc dla nauczycieli tego języka. Przynajmniej przy obecnym programie nauczania. Pozdrawiam.
- Gdzie te słowa jakiś link do pobrania?
- Witam, z Własnego przykładu postanowiłem zrobić kurs (oczywiście bezpłatny) w inny sposób, a dokładnie zaczynając przygodę z Angielskim od momentu wejścia na pokład samolotu, i tam rozpoczynają się krótkie dialogi, ucząć się całych zdań wyobrażając sobię daną sytuację uważam że jest łatwiej zapamięć niż uczyć się każdego słowa osobno, próbowałem takiej metody z słówkami ale niestety bardzo mi się namieszało. Zapraszam sprawdzić o czym mówię. Pozdrawiam.
- nie nan
- :o ?
- Trochę mi pomogłeś :)
- Świetna metoda dla początkujących! Sam zaczynałem uczyć się 1000 najczęściej używanych angielskich słówek tyle że na stronie: http://miastoporad.pl/angielski-online Tam z listy 1000 najważniejszych słów wybierałem sobie te których jeszcze nie umiałem i uczyłem się codziennie, a system sam organizował mi powtórki. Według mnie to obecnie najlepsza internetowa strona do nauki angielskiego słownictwa.
- UWAGA! Jeśli ktoś chce skorzystać z kursów na stronie 1000slow to do 18 grudnia najlepiej jest zamawiać kursy na niewidocznej dla zwykłych użytkowników stronie promocyjnej: http://angielski1000slow.pl/promocja2015 - bo tylko na tej stronie obecnie można otrzymać zniżki nawet do -50% na wszystkie kursy z tej strony.
- Wszystko super, ale szkoda, że trzeba za to płacić..
no ale niestety- nic za darmo nie ma :)
- jak tam z góry. nie wiem czy to jest to co jest grane
- rezi
- tak
- Witam :) Bardzo dobry film pozdrawiam :D
- Za tą stronę się płaci ?
- MA to sens