Czas trwania kursu: 15m 0s.

1000 SŁÓW ANGIELSKI - Szybka Nauka Angielskiego Online dla początkujących.Informacje o kursie: odsłony i zainteresowanie: 105218 (liczba), , zobaczcie, czytajcie. Czas trwania 15m 0s a także ocena od was 123 (uzyskana w punktach). KOMENTARZE, OPINIE. Znacie? czytajcie co sądzą inni na ten temat.
- co to za muzyka na początku??
- Sebastianie, w mojej opinii powtarzanie nie działa i nie budzi entuzjazmu - spróbuj powtórzyć ulubioną piosenkę 100 razy a znienawidzisz ją :)
- Udostępniłem właśnie Darmową Listę 100 najczęściej używanych angielskich słówek wraz z tłumaczeniem w artykule na stronie: http://angielskionline.edu.pl/lista-100-najczesciej-uzywanych-angielskich-slow/
- Dla zainteresowanych w filmie na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=TBj9V1gJoR8&list=TLleucaxc8bV4 możecie posłuchać przykładowej lekcji uczącej 20 spośród 1000 najczęściej używanych angielskich słówek na Mp3.
- Ja akurat wyjeżdżam do Newquay i potrzebuję zrozumienia w czasie rozmowy z danym pracodawcą aby się w stopniu średnim porozumieć. Thanks for your help :)
- daj link do tej strony bo mi się czytać nie chce opisu całego 
- Zachęcona filmem, ale rejestracja nie funkcjonuje na tablecie :(